Kategorie

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Formy Płatności w sklepie AkordAgd.pl

W naszym sklepie szczególnie dbamy o twoją wygodę, dlatego masz u nas możliwość zapłaty za zakupy na wiele sposobów, na pewno któryś z tych sposobów Cię zadowoli.

»   Zwykły przelew na konto (przedpłata)

Jeden z tradycyjnych i bardzo rozpowszechnionych sposobów zapłaty za zamówienie. Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z danymi do przelewu. Mając te dane możesz wykonać przelew na nasz rachunek bankowy na wiele sposobów: w swoim banku (bankowość elektroniczna lub przy wizycie w placówce), na poczcie lub w sklepach, które umożliwiają płacenie rachunków przy kasie.

»  Płatności internetowe poprzez system płatności internetowych PayU.

System płatności internetowych PayU to szybka, bezpieczna oraz prosta metoda zapłaty za towary w naszym sklepie, tak aby nasi klienci odczuwali pełen komfort i wygodę. Możesz wybrać spośród automatycznych płatności przelewami z banków internetowych, tradycyjnym przelewem, czy też kartami płatniczymi. System ten obsługuje płatności kartami płatniczymi, kredytowymi oraz tradycyjnymi przelewami. Po wybraniu opcji przelewu za pośrednictwem systemu PayU zostaniesz przekierowany do swojego banku, gdzie należy się zalogować i wykonać przelew. Dane do przelewu zostaną automatycznie wypełnione przez system.

» Płatność przy odbiorze – pobranie

Pobranie jest to opcja zapłaty za zakupy w momencie ich doręczenia przez kuriera. Płatność ta polega na zapłacie kurierowi za zamówienie. Pobranie to rozwiązanie dla osób, które obawiają się że nie otrzymają towarów za które zapłacili.

» Płatność przy odbiorze – odbiór osobisty

Jest to opcja dla osób, które zamówiły od nas towar i chciały by go same odebrać z naszego sklepu mieszącego się w Limanowej przy ul. Krótka 14, 34-600 Limanowa.


Copyright © 1994 - 2019r. AkordAGD.pl - Garnki, Patelnie, komplety sztućców , wyposażenie kuchni. Wszystkie prawa zastrzeżone. Garaże blaszane

Projekt i wykonanie

strony www limanowa